آراد برندینگ
خانه / رب گوجه ایرانی / پخش رب گوجه فرنگی ایرانی
پخش رب گوجه فرنگی
پخش رب گوجه فرنگی ایرانی

پخش رب گوجه فرنگی ایرانی

پخش رب گوجه فرنگی ایرانی با برندهای چی چی لاس، منجی و گراهانس با تولیدات به روز و بر حسب سفارش، به تمام نقاط ایران و بخش صادرات انجام می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره هایی که در برگه ارتباطی موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

رب گوجه فرنگی ایرانی

کشور عزیزمان ایران به دلیل چهار فصل بودن و منابع طبیعی بیشمار از خاک حاصلخیزی برخوردار است. همین امر سبب شده افراد زیادی به کشاورزی روی آورند. محصولات تولید شده کشاورزی در ایران از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. یکی از سبزیجات با کیفیت و پر رونق در بازار های داخلی و خارجی گوجه فرنگی است که این محصول به صورت خام یا موادی که از پردازش گوجه بوجود می آید به بازار های داخلی و جهانی عرضه می گردد.

صادرات رب گوجه فرنگی ایران طی سال‌های اخیر روند فزاینده‌ای داشته است به طوریکه تنها در سال ۹۶، با بیش از ۲۵ درصد رشد نسبت به دو سال قبل از آن، عدد ۱۳۳ هزار تن در سال را نشان می‌دهد. مطابق گزارش سازمان کشاورزی ملل متحد (FAO)، تولید گوجه فرنگی ایران در سال ۲۰۱۶ میلادی، معادل با ۶٫۴ میلیون تن بوده، که ایران را در رتبه هفتم دنیا از نظر تولید گوجه فرنگی قرار داده است.

پخش رب گوجه فرنگی

پخش رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی به عنوان یکی از فرآورده‌هایی که با پردازش گوجه فرنگی تولید می‌شود، هم به عنوان یکی از چاشنی‌هایی که به غذاهای خانگی افزوده می‌شود، هم به عنوان ماده‌ افزودنی در بسیاری از محصولات غذایی، دارای تقاضای مصرف بسیار بالایی در همه جای دنیا می‌باشد.

رب گوجه ایرانی با برندهای:

  1. چی چی لاس
  2. منجی
  3. گراهانس

پخش رب گوجه فرنگی پخش رب گوجه فرنگی

تولیدی شرکت خزر عصاره وارنا، می باشد. این شرکت محصولات را بر حسب سفارش مشتریان به صورت به روز تولید می کند. پخش رب گوجه فرنگی با برندهای نامبرده به بازار های داخلی عرضه می شود و قسمتی از آن هم به بازار صادرات انتقال می یابد. پخش رب گوجه فرنگی و صادرات آن به کشورهای:

  • عمان
  • عراق
  • افغانستان
  • روسیه
  • بلاروس
  • آذربایجان
  • کشورهای افریقایی انجام می گیرد.

پخش رب گوجه فرنگی پخش رب گوجه فرنگی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام مدیر مجموعه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
شماره تلفن ثابت:01100000000
شماره فکس:01100000000
پست الکترونیکی: email@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش رب گوجه فرنگی

تولید رب گوجه فرنگی ایرانی چی چی لاس

تولید رب گوجه فرنگی ایرانی با برند چی چی لاس در وزن و بسته بندی …