درخواست جمع آوری کیف مدرسه از طرف یک محقق استرالیایی

ممکن است به نظر بیاید، اما یک محقق استرالیایی از والدین می‌خواهد کوله‌پشتی نوجوان خود را جمع کنند و کیف مجلسی زنانه چرم  او را وادار کنند تا به مدرسه بروند.

در آخرین مجله فیزیوتراپی استرالیا، پروفسور لئون استراکر از دانشگاه کرتین، استرالیای غربی، می‌گوید دانش‌آموزانی که پیاده روی می‌کنند یا با دوچرخه به مدرسه می‌روند، کمتر مستعد کمردرد و گردن درد هستند.

اما مطالعه 1202 نوجوان 14 ساله استرالیای غربی نشان داد که 72 درصد دانش آموزان کیف صندوقی چرم با ماشین یا اتوبوس به مدرسه می روند.

استراکر می‌گوید این مطالعه نشان می‌دهد که پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری در حین حمل کیف مدرسه به بهبود قدرت و استقامت عضلات تنه و ستون فقرات کمک می‌کند.

این به کاهش کمردرد کمک می‌کند، زیرا قدرت عضلانی بیشتر حمایت از کمر کیف چرم زنانه را در طول حمل بار بهبود می‌بخشد.

علیرغم حمایت والدین از حرکت دادن فرزندانشان، استراکر هشدار می دهد که بار کیسه نباید از 15 درصد وزن بدن تجاوز کند. استراکر می‌گوید این مطالعه همچنین نشان می‌دهد که درد گردن به اندازه کمردرد در میان نوجوانان جوان شایع است.

او می‌گوید این ناحیه‌ای است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده است، اما می‌تواند شاخص کیف چرم اداری زنانه مهمی از گردن درد در بزرگسالی باشد.

برای این مطالعه، از دانش‌آموزان مجموعه‌ای از سوالات پرسیده شد، مانند مدت زمانی که کیف‌هایشان را حمل می‌کردند، چگونه کیف مدرسه‌شان را حمل می‌کردند، زمان صرف شده برای رسیدن به مدرسه، روش سفر، و تصورشان از وزن کیف و خستگی. سطوحی که احساس کردند.

استراکر می‌گوید حدود نیمی از شرکت‌کنندگان کمردرد و گردن درد را تجربه کردند و زنان کمی بیشتر از گردن درد گزارش کردند. زنان همچنین شیوع بالاتری نسبت به مردان برای تمام معیارهای درد ستون فقرات داشتند.

استراکر می گوید که شروع بلوغ ممکن است در این امر نقش داشته باشد.

 • منابع:
  1. School bags can be a pain in the neck
 • تبلیغات: 
  1. مردی که آلزایمر داشت با خوردن خیار شور خوب شد!
  2. ثروت خود را در مدت زمان کوتاهی 5 برابر کنید
  3. آیا می دانستید روغن موتور برای رشد گیاهان مفید است؟
  4. گربه ای که با پارچه ژرسه به فروش بالایی رسید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.